Motywy kwiatowe
Dekorując wnętrze domu, biura czy lokalu użytkowego warto wziąć pod uwagę motywy kwiatowe. Są uniwersalne, nadają pomieszczeniom lekkości, są wyjątkowo barwne i piękne. Można dopasować je do każdego koloru ściany.


Obrazy na płótnie kwiatów w jasnych świetlistych kolorach powiększą wizualnie przestrzeń każdego pokoju. Spodobają się każdemu, nie tylko miłośnikom przyrody. Ze względu na swą różnorodność kolorów i kształtów stanowią wyjątkowo subtelne i piękne dekoracje ścienne.

Dla pań i panów

Kompozycje kwiatowe, które zawieszamy na ścianach są w większości realistyczne. Ich naturalne piękno jest najlepsze. Można je poprawiać tylko nieznacznie.
Na obrazach na płótnie kwiaty, które są malowane w delikatnych pastelowych barwach z przewagą różu, fioletu i czerwieni, pasują idealnie do subtelnych kobiecych pomieszczeń.
Obrazy kwiatów w ciemnych, nasyconych barwach w zestawieniu z szarościami i zielenią będą dobrze prezentować się w męskich gabinetach.
Dobrze jest otaczać się swoimi ulubionymi kolorami. Nastroją nas pozytywnie i zrelaksują.

Czarne i białe

Miłośnikom minimalistycznego wystroju wnętrz spodobają się z pewnością obrazy na płótnie kwiatów w tonacji czarno-białej.
Wyglądają szczególnie pięknie w formie dyptyków, tryptyków lub kaskad.
Na czarnym tle jest przedstawiony biały kwiat lub odwrotnie na białym tle jest kwiat czarny. Pojedynczy, duży kwiat lub kilka małych. Szczególnie pięknie wyglądają dmuchawce i róże.
Takie obrazy nie zakłócą minimalistycznego wystroju wnętrza. Wyjątkowo pięknie prezentują się w kolorowych wnętrzach.

Obrazy na płótnie kwiatów dostępne na https://www.arttor.pl/pol_m_Obrazy-na-plotnie_Kategoria_Kwiaty-164.html

Related Post