Decoinspiracje Oświetlenie Klimatyczne oświetlenie industrialne

Klimatyczne oświetlenie industrialnelampa stojąca loft

Osoby, które śledzą najnowsze trendy związane ze wzornictwem oraz aranżacją wnętrz z pewnością zwróciły uwagę na cieszący się ogromnym zainteresowaniem styl industrialny. Jest on dość prosty, a jednocześnie bardzo efektowny. Co ciekawe, wykorzystuje on z powodzeniem elementy nieodzownie kojarzące się z przemysłem, jak choćby rury, nity czy zawory. Są one z wykorzystywane podczas tworzenia unikalnych dodatków, takich jak choćby lampy stojącej lotf.

Niezwykła popularność stylu industrialnego


Styl industrialny stwarza wrażenie nieco zaniedbanego i niechlujnego. Wydaje się on na pierwszy rzut oka chłodny i mało przyjazny. W rzeczywistości jednak wnętrza te okazują się bardzo komfortowe w użytkowaniu i przyjazne dla domowników. Dzieje się to za sprawą starannie dobieranych dodatków, które poza funkcjonalnością cechuje również atrakcyjny wygląd. Cechą szczególną stylu industrialnego jest umiejętne łączenie metalu z naturalnymi tkaninami oraz elementami wykonanymi z drewna. Takie połączenie chłodu metalu z miękkimi tkaninami typu len czy bawełna sprawia, że wnętrza prezentują się bardzo interesująco. Całości dopełnia odpowiednio dobrane oświetlenie, takie jak na przykład lampa stojąca loft.

Nowoczesne oświetlenie industrialne – loftowa lampa podłogowa


Jak wspomniano powyżej, styl industrialny wymaga odpowiedniego oświetlenia. Może to być na przykład ciekawa lampa stojąca loft, która wykonana jest z powszechnie stosowanych w przemyśle elementów. Taka lampa stwarza wrażenie ciężkiej i masywnej oraz doskonale wpisuje się w popularny trend upcyklingu. Polega on na nadawaniu nowej i wyższej wartości odpadom. Takie powtórne wykorzystanie ślub czy rur, pozwala tworzyć przedmioty unikalne i bardzo zaskakujące. Stanowią one zatem rodzaj sztuki i są niezwykle pożądane przez osoby, które podążają za najnowszymi trendami. Ponadto, dużym zainteresowaniem klientów cieszą się bardzo proste w formie lampy, które są malowane na szaro lub czarno i pasują do różnorodnych wnętrz, a emitując delikatne białe światło najadą im przyjazny klimat.

Related Post