Decoinspiracje Wystrój Obrazy czarno białe – stylowy element aranżacji wnętrz

Obrazy czarno białe – stylowy element aranżacji wnętrzobraz czarno biały

Ściany to element o dużej powierzchni, dlatego nadają główny ton całemu wnętrzu, w dużej mierze decydując czy pomieszczenie będzie przytulne i wizualnie komfortowe. 

Szeroki wybór stylu

Wnętrze nudne, zimne i bezduszne bardzo łatwo można odmienić poprzez odpowiednią dekorację ścian. Ostatnio bardzo modne stały się obrazy czarno białe reprezentując szyk elegancję. 
Szczególnym uznaniem cieszą się obrazy strukturalne, które z niesamowitym wdziękiem łączą w sobie minimalizm i klasę, co jest bardzo pożądane w stylowych pomieszczeniach. W bardziej nowoczesnych wnętrzach, które jednak chcą uniknąć kiczu i krzykliwości kolorów, coraz częściej pojawiają się obrazy czarno białe 3D, które dają szczególnie zjawiskowy efekt, imponując nawet najznakomitszym selekcjonerom sztuki i aranżacji. Kolory monochromatyczne, biel i czerń można również wykorzystać jako obraz z iluzją optyczną, dając wrażenie żywej, wibrującej ściany, od której nikt nie będzie mógł oderwać oczu – dodatkowym atutem tego trendu dekoratorskiego jest relaksujący wpływ na umysł i pomoc w koncentracji.  

Dopasowanie obrazu do wnętrza

Klasykiem jest wybór obrazów jednoczęściowych, jednak teraz coraz  bardziej są modne obrazy wieloczęściowe. Różne kształty i efekty oddzielonych elementów, łączą się w jeden obraz, dając piękne wielowymiarowe postrzeganie wnętrza jako pełnego szyku i nietuzinkowości.

Czarno białe obrazy – https://www.galeriaplakatu.com/czarno-biale-3, są bardzo uniwersalne i pasują niemalże do każdego pomieszczenia bez względu, w jakim kolorze jest urządzone wnętrze. 
Różnorodność tematyczna, rozmiary i rodzaje dają pełną dowolność w wyborze, dając gwarancję oryginalnego i stylowego efektu.

Related Post