Decoinspiracje Wystrój Obrazy drukowane na płótnie – czy warto kupić?

Obrazy drukowane na płótnie – czy warto kupić?
Dobierając prezent dla bliskiej osoby, warto zadbać, aby był on maksymalnie spersonalizowany. Tym prostym sposobem zyskuje się pewność, że obdarowana osoba doceni prezent. Oczywiście to, na jaki podarunek warto się zdecydować, powinno być uzależnione od okazji, czy też relacji łączącej dwie osoby, Ale z pewnością jednym z najciekawszych rozwiązań jest obraz na płótnie.

Stylowy obraz naniesiony na płótno

Bez wątpienia jednym z ciekawszych prezentów dla bliskiej osoby są obrazy drukowane na płótnie. Tak samo, jak w przypadku prawdziwego obrazu wykorzystuje się do tego płótno artystyczne o odpowiedniej gramaturze. Dodatkowo naniesiona na płótno fotografia swoją jakością w żaden sposób nie ustępuje tradycyjnemu zdjęciu. W praktyce oznacza to, że niewielkim kosztem można uzyskać indywidualnie dopasowany prezent, który łączy ze sobą klasyczny obraz z nowoczesną technologią. Co jeszcze warto wiedzieć ?

Dowolne zdjęcie lub dowolna grafika

W zasadzie nie istnieją żadne ograniczenia co do rodzaju fotografii, która zostaje naniesiona na płótno. Każda osoba, która chciałaby mieć tego rodzaju obraz może wysłać wybrane przez siebie zdjęcie lub grafikę do punktu druku. Następnie punkt druku odsyła projekt do klienta do zaakceptowania. Warto zwrócić uwagę, że można zdecydować się na jeden z bardzo różnych formatów. W zależności od potrzeby można wybrać obraz w formacie wahającym się od 20 x 20 cm do nawet 100 x 140 cm. W praktyce oznacza to, że każdy znajdzie obraz, który spełni jego oczekiwania.

Obrazy drukowane na płótnie dostępne na: https://www.arttor.pl/pol_m_Obrazy-na-plotnie-100.html

Related Post