Decoinspiracje Wystrój Obrazy kwiatów – do jakich wnętrz pasują?

Obrazy kwiatów – do jakich wnętrz pasują?
Obrazy kwiaty to dość odważna propozycja ozdoby do domu lub mieszkania. Jednak urządzając wnętrze, warto pamiętać o tym, że to dodatki wnętrzarskie i dekoracje nadają mu indywidualnego, domowego charakteru. Obrazy z kwiatami to doskonała propozycja do praktycznie każdego pomieszczenia.

Jedyne na co należy zwrócić uwagę to na rozmiar wybranego przez nas malowidła. Zbyt małe pozostanie niezauważone, a zbyt duże przytłoczy aranżację i sprawi, że pomieszczenie będzie się wydawało optycznie mniejsze. Warto również zwrócić uwagę na to, by wybrane przez nas obrazy kwiatów były dopasowane do stylu, w jakim urządziliśmy pomieszczenie.

Wnętrza rustykalne, ekscentryczne, skandynawskie i retro

A także te urządzone w innych stylach. Obrazy kwiaty pasują praktycznie do każdego wnętrza. Istotne jest to, w jakim stylu został namalowany dany obraz. Sielankowy bukiet może np. nie pasować do wnętrza w stylu industrialnym. Ale już duży, graficzny kwiat w intensywnym kolorze będzie doskonale pasował do takiego wnętrza. Warto również pamiętać, że wśród obrazów z kwiatami znajdziemy nie tylko tradycyjne malowidła na płótnie, ale też nieco bardziej nowoczesne obrazy na szkle. Wybierając dekoracje zwróćmy uwagę nie tylko na sam motyw, ale też na ramkę, w której znajduje się dany obraz. Może się bowiem okazać, że obrazy kwiatów, które nam się podobają, doskonale się sprawdzą w naszym wnętrzu w momencie, w którym zmienimy ramy, w które zostały oprawione. Zamienienie grubej, ozdobnej ramy na coś bardziej minimalistycznego potrafi zdziałać cuda. 

Obrazy z kwiatami dostępne na stronie: https://www.arttor.pl/pol_m_Obrazy-w-ramie_Kategoria_Kwiaty-358.html

Related Post