Decoinspiracje Wnętrza Obrazy na ścianę krajobrazy do kuchni

Obrazy na ścianę krajobrazy do kuchni
Kuchnia to miejsce, gdzie się gotuje i je wspólne posiłki z rodziną. Do jej typowych elementów dekoracyjnych należą: suszone zioła, blaszane puszki, akcesoria kuchenne. Mało kto zastanawia się nad przyozdabianiem kuchennych ścian. Warto o tym pomyśleć – dzięki temu tzw. serce domu może zyskać nowy wymiar. Jakie obrazy sprawdzą się w kuchni najlepiej?

Nie tylko motywy kulinarne!

Najczęściej przystrajamy kuchnię w malowidła przedstawiające warzywa, owoce, naczynia kuchenne, przyprawy i zwierzęta. Choć kuchnia kojarzy się głównie z jedzeniem, dekorując ściany, nie musimy ograniczać się wyłącznie do takich wzorów. Oczywiście są one mile widziane, czasem jednak opłaca się wyjść poza znane schematy. Jakie motywy mogą jeszcze znaleźć się na ścianie w kuchni?

Obrazy na ścianę krajobrazy

Krajobrazy w kuchni oprawione w ramy? Dlaczego nie! Jeśli usilnie upieramy się, aby tematycznie nawiązywały one do rodzaju pomieszczenia, możemy udekorować ścianę w kuchni panoramą toskańskiej winnicy, polem uprawnym słoneczników lub zdjęciem tarasowych pól w Wietnamie.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby na ścianach zawisły inne pejzaże. Warto postawić na to, co nas uspokaja. Samo kuchenne pomieszczenie powinno pozytywnie nas nastrajać i wzbudzać w nas miłe uczucia. Aby utrzymać ten klimat, warto rozważyć zakup obrazów na ścianę krajobrazów w stylu rustykalnym, które przedstawiają na przykład wiejskie scenki. Cofnięcie się myślami do dawnych lat i snucie marzeń o polskiej wsi na pewno wpłynie na nas kojąco.

Obrazy na ścianę ze wzorami krajobrazów dostępne na https://www.arttor.pl/pol_m_Obrazy-na-plotnie_Kategoria_Krajobrazy-208.html

Related Post