Decoinspiracje Wnętrza Modne wnętrza – co powinno się w nich znaleźć?

Modne wnętrza – co powinno się w nich znaleźć?obrazy

Projektanci i dekoratorzy wnętrz często prześcigają się w tworzeniu wyjątkowych aranżacji pomieszczeń dla swoich klientów. Nowoczesne meble, dobrej jakości sprzęty oraz designerskie dodatki w konsekwencji tworzą cudowną i klimatyczną przestrzeń dla domowników. Jakie dodatki są obecnie na topie? Odpowiedź poniżej.

Drewniana ramka 50×70 – modna ozdoba ścian

Zdecydowanie minęły te czasy, gdy w domach, mieszkaniach lub kawiarniach można było spotkać puste ściany. Obecnie istnieje trend na przytulne, ciepłe wnętrza, w których efektownie muszą być ozdobione wszystkie ściany. Klienci dlatego najczęściej wybierają ramki, które tak naprawdę można bardzo łatwo dopasować do konkretnego stylu mieszkania i domu. Ponadto, taka standardowa drewniana ramka 50×70 zaprezentuje każde jej wypełnienie w sposób niezwykle efektowny i elegancki.

Co w ramce umieścić?

I to klienci mają olbrzymią dowolność. Mocna, solidna i wytrzymała drewniana ramka 50×70, którą można zawiesić na dowolnej ścianie lub postawić efektownie na komodzie – świetnie zaprezentuje umieszczony w niej kolaż zdjęciowy, plakat lub obraz. Idealnie sprawdzi się także na stare pamiątki typu widokówki czy rysunki dzieci. Ponadto, takie ramki występują w wielu wersjach kolorystycznych, co oznacza, że klient do swojego wnętrza może wybrać ramkę w kolorze czerni, brązu czy w bieli. Bardzo modne obecnie są również ramki w kolorze srebra i złota, które idealnie wkomponują się w typowo nowoczesne wnętrza. Dekoratorzy wnętrz bardziej odważnym klientom proponują łączenie różnych kolorów i rozmiarów ramek w niezwykle ciekawy sposób na ścianie.

Related Post