Decoinspiracje Wystrój Obrazy w ramach w stylu glamour

Obrazy w ramach w stylu glamour
Styl dekoratorski glamour jest teraz wyjątkowo modny. Wiele domów jest właśnie urządzanych w taki sposób, bo styl glamour jest efektowny, bogaty i nowoczesny. Każde wnętrze urządzone w taki sposób zachwyca, a dodatki do takich wnętrz są wyjątkowe i przykuwają uwagę.

Obrazy w ramach do pomieszczeń urządzonych w stylu glamour

W pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour, na przykład w salonie czy w sypialni, doskonale się sprawdzają obrazy w ramach wykonane również w tym stylu, powieszone na ścianach. Obrazy te powinny być bardzo eleganckie, gustowne i bogato zdobione. Bardzo ważne jest to, w jaki sposób będzie wykończona ich rama. Zdobienie ramy ma tu ogromne znaczenie. Może ona być wykonana na wysoki połysk, w kolorze srebra lub czerni albo może mieć powierzchnię lustrzaną. Ciekawą propozycją są także obrazy w ramach zdobione cyrkoniami, są one piękną ozdobą każdej ściany.

Nowoczesna tematyka obrazów

W nowoczesnych wnętrzach urządzonych w stylu glamour, powinny się znaleźć nowoczesne obrazy o ciekawej tematyce. Raczej nie sprawdzą się tu wiejskie pejzaże, kwiaty czy przedmioty przedstawione na obrazie. Dużo lepszą propozycją będą obrazy przedstawiające dzikie zwierzęta w formie trójwymiarowej, postacie ludzi uchwycone w niezwykłych pozach, miasta pokazane w porze nocy itp. Z pewnością takie obrazy każdego zafascynują i pięknie ozdobią ścianę w każdym pomieszczeniu w domu. Wcale nie muszą one być drogie, wręcz przeciwnie często można takie obrazy znaleźć w okazyjnej, bardzo niskiej cenie.

Related Post